Zelení Litoměřice

Jednička v programu Zelených je RADNICE PRO OBČANY.  Bojovali jsme za ni, když jsme byli v koalici a později i jako opozice. Chceme zveřejnit maximum informací: hlasování, smlouvy i faktury. Nemáme co skrývat a nechceme vést město potají. Naopak, přijde nám jako samozřejmost, abyste měli kontrolu nad tím, jak hospodaří Vaše radnice.

 

Naší další prioritou je ODPOVĚDNÉ HOSPODAŘENÍ. Podíváme se na zoubek smlouvám, které město uzavíralo a v první řadě si posvítíme na podivnou společnost, která patří napůl městu a provozuje Zahradu Čech.

 

 

Za poslední rok jsme v Litoměřicích udělali spoustu práce vedoucí k zákazu HAZARDU. Pod návrh referenda se nám podepsalo přes 2000 občanů. Také průzkum Zdravého města naznačil, že lidé herny nechtějí. Radnice jako by k tomu byla hluchá. Budeme-li součástí koalice, chceme prosadit úplný zákaz hazardu v Litoměřicích!

 

 

A čemu se jako Zelení věnujeme dlouhodobě? Samozřejmě životnímu prostředí. Jde nám o ZDRAVÝ ŽIVOT VE MĚSTĚ, tedy například více zeleně a nová přírodní hřiště. Prosazujeme levnou a kvalitní DOPRAVU, to znamená lépe vedené trasy MHD nebo bezpečné cyklotrasy po celém městě. Chceme ŽIVÉ CENTRUM PRO LIDI - náměstí jako centrum setkávání pro místní a atraktivní cíl pro turisty.

 

Kalendář akcí

FacebookMySpaceTwitterLinkedinRSS Feed
 
Copyright © 2019 Zelení Litoměřice TEST. Všechna práva vyhrazena.
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License.