Zelení Litoměřice

2. mimořádné zasedání Zastupitelstva

  •  

Dne 9. 3. 2017 od 16 hod. se v kongresovém sále Hradu v Litoměřicích uskuteční 2. veřejné mimořádné zasedání Zastupitelstva města Litoměřic. Na programu jsou: Rozpočtová opatření, následuje návrh na schválení podání žádosti o dotaci na projekt "Zpracování územních studií veřejných prostranství Litoměřice“.

Dále se bude projednávat rezignace člena finančního výboru a volba nového člena. Výměna je v rámci politického uskupení Severočeši – Litoměřice. Zelení budou navrhovat doplnění tohoto výboru také o svého člena, a to Jana Hrkala. Považujeme za nefér, že tento výbor nebyl obsazen všemi zástupci subjektů zastoupených v zastupitelstvu. Proto se to pokusíme změnit. Honza Hrkal v minulosti již tuto funkci zastával a věříme, že by byl platným členem předmětného výboru.

Nejdůležitějším bodem jednání je projednání podaných nabídek na pronájem areálu výstaviště „Zahrada Čech“ a schválení vítězného uchazeče. Zde se poněkud podivujeme, že když se jedná v podstatě o výběrové řízení, tak není povinnost nabídky podávat v uzavřené obálce, která by byla komisiálně otevřena. Nabídky je možno podávat naprosto volně a dokonce elektronicky. Proto doufáme, že soutěž bude regulérní a nedojde k nějakým dodatečným úpravám nabídek.

Kalendář akcí

FacebookMySpaceTwitterLinkedinRSS Feed
 
Copyright © 2018 Zelení Litoměřice TEST. Všechna práva vyhrazena.
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License.