Zelení Litoměřice

7. Lenka Pizúrová: inspirace pro město

  •  

Věk: 30 let

  

Zaměstnání: učitelka

  

Lenka Pizúrová vystudovala Pedagogickou fakultu Univerzity Hradec Králové, obor učitelství anglického jazyka a občanské nauky. Šestým rokem učí tyto předměty na ZŠ Ostrovní ve Štětí.

 

 

Od studií na gymnáziu se věnovala dobrovolnické činnosti (především překlady pro Amnesty International a UNICEF, dále organizace ozvěn z filmového festivalu Alimenterre – festival o globálním potravinovém systému a potravinové bezpečnosti), výstavy fotografií o dětské práci, aj.) hlavně v oblasti rozvojové spolupráce a lidských práv.

 

 

V rámci projektu Česku proti chudobě se na jaře 2013 účastnila pobytu v Indonésii, jehož cílem bylo zkoumání dopadů pěstování palmy olejné na místní obyvatelstvo a životní prostředí. Pracovala také ve Velké Británii jako osobní asistent lidí na vozíčku. Od té doby se do Velké Británie vrací tak často, jak je to možné.

 

 

Aktuálně je Lenka organizátorkou projektu Piáno v Litoměřicích. Na piáno v podloubí u městského úřadu si můžete zahrát díky jejímu nápadu a vytrvalosti při shánění všech potřebných povolení.

Kalendář akcí

FacebookMySpaceTwitterLinkedinRSS Feed
 
Copyright © 2018 Zelení Litoměřice TEST. Všechna práva vyhrazena.
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License.