Zelení Litoměřice

Kontakt

Radim Ježek
Adresa:
Litoměřice

Další údaje

Další údaje:

Jmenuji se Radim Ježek, narodil jsem s v roce 1981 a bydlím v Litoměřicích.

U Zelených jsem od r. 2014, kdy jsem se rozhodl vstoupit do strany před komunálními volbami. Přišlo mě správné, když už za nějakou stranu kandiduji, tak být jejím členem. A nelituji. V současné době zastávám pozici člena Krajské revizní komise a Republikové rady Zelených.

Pracuji jako vedoucí oddělení řízení kvality u firmy Chládek & Tintěra, a.s., kdy mojí náplní práce je podniková ekologie, životní prostředí, odpadové hospodářství, BOZP a ISO.

Jsem členem Českého svazu ochránců přírody, Asociace strážců přírody ČR a Milešovského spolku přátel přírody. V mládí jsem byl u skautů. Z koníčků bych uvedl ještě turistiku a kynologii.

Proč jsem u Zelených
Chci, aby Zelení byli stranou, která má velký akcent na environmentální témata. Tím je jedinečná a byl to jeden z důvodů, proč jsem do ní vstupoval. Vymezování se na pravolevá témata a umístění na politickém spektru v tomto pohledu, přísluší jiným stranám. Mimo ochrany životního prostředí vidím jako velké téma Zelených transparentnost. Vnímám, že transparentní chování nelze prosazovat jen navenek, ale musí prvotně fungovat i uvnitř naší strany. Proto jsem se rozhodl být členem Krajské revizní komise. A jsem rád, že Zelení se skutečně otevřeně chovají. Máme transparentní účet, naši zastupitelé na webu zveřejňují svá majetková přiznání (byť jim to zákon neukládá) a schůze jsou i pro veřejnost.

Co chci prosazovat v komunální politice
Jak je zřejmé už z mého členství v neziskových organizacích, tak to bude důraz na životní prostředí. Proto bych se po volbách v roce 2018 rád zapojil do činnosti komise životního prostředí. Jezdím ve volném čase na kole a vnímám, že je v našem městě prostor na mnoho vylepšení v cyklodopravě. Tomu bych se také rád věnoval.

V litoměřické komunální politice vnímám Zelené jako skutečnou opozici, která se snaží neustále prosazovat své programové věci. Věřím, že i po dalších volbách dostaneme od voličů dostatečný mandát, aby v litoměřickém zastupitelstvu byla zastoupena strana, která bude prosazovat environmentální témata a hlídat transparentní městské hospodaření.

Kalendář akcí

FacebookMySpaceTwitterLinkedinRSS Feed
 
Copyright © 2018 Zelení Litoměřice TEST. Všechna práva vyhrazena.
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License.