Zelení Litoměřice

Kontakt

Renata Vášová
Adresa:
Litoměřice

Další údaje

Další údaje:

Narodila jsem se v Litoměřicích. Po zakončení studia na Filozofické fakultě UP v Olomouci jsem nastoupila jako vedoucí kina Máj v Litoměřicích. Po rodičovské dovolené jsem se stala součástí spolku Činoherák Ústí. V současnosti pracuji v obchodním oddělení příspěvkové organizace Činoherní studio v Ústí nad Labem.

 

Od roku 2003 působím v litoměřickém spolku Kinoklub Ostrov, který pořádá řadu kulturních aktivit, především v Letním kině na Střeleckém ostrově.

 

Od roku 2014 jsme členkou kulturní komise města Litoměřice.

 

Jako volič se zúčastňuji každých voleb od svých 18 let a jsem dlouholetou voličkou Strany zelených, protože je to jediná strana, pro kterou zásadní význam hraje trvale udržitelný rozvoj, občanská společnost, rovnost mužů a žen, podpora vzdělávání, kultury a aktivního občanství, což jsou hodnoty, které považuji za podstatné pro naši budoucnost.

 

Ústecký kraj je krajem kontrastů, v řadě statistik se ocitá na nelichotivých místech. Budoucností kraje jsou jeho děti – těm musíme nabídnout maximálně dostupné vzdělání bez rozdílu, sportovní a volnočasové aktivity, nízkoprahové kluby. 

Možnost žít ve zdravé krajině, kde není hlavním zájmem zisk a výtěžnost, ale revitalizace krajiny, přechod na obnovitelné zdroje energie a podpora a rozvoj hromadné dopravy a cyklistiky. Podporou turistického ruchu, dobrých podnikatelských záměrů, živnostníků, neziskových organizací, spolků a komunitních aktivit můžeme nabídnout otevření dalších možností zaměstnanosti v kraji a zapojení veřejnosti do dění v něm.Proč se angažuji v Litoměřicích a jaké vnímám problémy i potenciál v našem městě, se můžete dočíst zde

Kalendář akcí

FacebookMySpaceTwitterLinkedinRSS Feed
 
Copyright © 2018 Zelení Litoměřice TEST. Všechna práva vyhrazena.
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License.