Zelení Litoměřice

Kontakt

Petr Panaš
Adresa:
Litoměřice

Další údaje

Další údaje:

Jsem rodák z Litoměřic, kde bydlím celý život. Je mi 47 let, jsem ženatý a jako „mladý“ dědeček si užívám vnuka Františka. 

V rámci tohoto volebního období působím jako opoziční zastupitel na litoměřické radnici a zároveň jako člen kontrolního výboru. Musím konstatovat, že být opozičním zastupitelem není vůbec jednoduché. Ale snažím se to dělat, jak nejlépe umím. Zjišťuji si informace, poukazuji na chyby a dávám vlastní návrhy.

A ještě něco o mé osobě. Vysoké školy jsem vystudoval až při zaměstnání. Titul bakaláře jsem získal na právnické fakultě MU Brno a magisterský na Metropolitní universitě v Praze. 

V podstatě celý profesní život pracuji ve veřejné správě, až na pár roků, kdy jsem si odskočil na celý úvazek do neziskového sektoru. Od roku 2003 pracuji v samosprávě, na pozicích jako právník MěÚ, vedoucí odboru a následně tajemník. Z této funkce jsem odešel dobrovolně pro názorové rozpory s politickou garniturou. V současnosti pracuji na pozici vedoucího odboru na MěÚ Terezín.

Čtyři roky jsem pracoval v legislativně-právní komisi Ústeckého kraje. 

Ve svém životě jsem byl členem pouze jedné politické strany, a to Zelených. V současnosti jsem předseda ZO Zelených Litoměřice.

Zaměstnání: projektový manažer, právník

Funkce v SZ: předseda ZO SZ Litoměřice

Funkce v samosprávě: komise legislativně právní Ústeckého kraje

Jakou problematikou se v SZ zabývám: transparentní samospráva, čistota ovzduší

Zájmy, koníčky: Četba, turistika, ochrana přírody. Jsem členem Českého svazu ochránců přírody a Hnutí Brontosaurus.

Kalendář akcí

FacebookMySpaceTwitterLinkedinRSS Feed
 
Copyright © 2018 Zelení Litoměřice TEST. Všechna práva vyhrazena.
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License.