Zelení Litoměřice

Jak naložit s rodinným stříbrem?

  •  

Litoměřice prý mají rodinné stříbro a tím je výstaviště Zahrada Čech. Tak nám ten náš poklad musí někdo hýčkat. Současný nájemce dostal výpověď pro neplacení nájemného. Ale prý je krize ve výstavnictví a lepšího neseženeme, slyšíme z radnice. Můžeme být rádi, že nám to vůbec provozuje. Uvidíme, jestli se objeví ještě jiný zájemce. Možná si řeknete, zase píše opoziční zastupitel, co se mu nelíbí nic. Dobře. Zde máte pohled jednoho potenciálního uchazeče, který napsal zastupitelům mail. Nebudu ho přepisovat celý, ale alespoň tu menší část si přečtěte. Jo a není to provozovatel výstaviště z Loun.

 

„Udělal si někdo ze zastupitelů průzkum spokojenosti se současným provozovatelem u vystavujících firem a u zákazníků výstaviště? Já jsem si ho udělal, protože se osobně znám s větším počtem minulých a některých i současných vystavovatelů. Jednoznačně mi sdělili, že se stávajícím provozovatelem nejsou spokojeni a za příklad dali výstaviště v Lounech, které výborně funguje.

Celkově jsem nabyl dojmu, že město si nepřeje změnu chodu výstaviště k lepšímu, ale že je vše napasované pro stávající firmu.“

 

Schválně, kdo nám rodinné stříbro bude opatrovat? To se dozvíme po dalším hlasování (předpokládám tajném, co je prý nejvíce demokratické a transparentní).

 

Petr Panaš

Kalendář akcí

FacebookMySpaceTwitterLinkedinRSS Feed
 
Copyright © 2018 Zelení Litoměřice TEST. Všechna práva vyhrazena.
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License.