Zelení Litoměřice

Slibem nezarmoutíš, alespoň u Zahrady Čech

  •  

Jelikož se blíží nový výběr provozovatele areálu výstaviště, kdy ho téměř jistě dostane ten současný, je dobré se ohlédnout do nedávné minulosti. Předchozí zastupitelstvo mělo při výběru nového nájemce alespoň snahu hodnotit nabídky podle nějaké koncepce a vize. To dnešní už nemá. Ale jak vidno, ani dobře zpracovaná nabídka je k ničemu, pokud jí město nevyžaduje. Přesně to se stalo u Zahrady Čech. Zde je přesný přepis z nabídky, na základě které byl vybrán vítěz k provozování výstaviště. Co bylo a nebylo splněno, si můžete přečíst. Pokud se vám dlouze číst nechce, tak vám to ulehčíme. Neudělalo se nic! Tedy omlouváme se. Drobné rekonstrukce proběhly :-(

 

6.4.2. Časové rozložení revitalizace areálu

 

Krátkodobé cíle 2013-2015

Zde proběhnou stavby přímo podmiňující splnění naplánovaných aktivit a přinášející plánované zisky. Proto bude vybudováno a zprovozněno zahradní centrum a proběhne demolice a výstavba pavilonů „A, B, C“. Bude vystavěn nový vstupní portál v místě hlavního vchodu. Dále proběhnou drobné rekonstrukce s ohledem na stálé zajištění provozu areálu.

 

Střednědobé cíle 2013 – 2018

V tomto časové horizontu budou rekonstruovány pavilony „D“ a „T“. Proběhne rekonstrukce restauračního zařízení. Taktéž budou vyřešeny vnitřní dispozice areálu. Vznikne vnitřní otevřený prostor za hlavním vstupem a budou otevřeny hlavní průstupové osy areálu. Bude vystaven nový pavilon „S“.

 

Dlouhodobé cíle 2013 – 2033

Bude dokončena přeměna areálu dle navržené koncepce, s doplněním požadavků provozu, které vyplynou ze skutečného vývoje provozu a požadavku vystavovatelů a zákazníků. 

 

Na níže uvedeném odkazu se můžete podívat na vizualizaci, jak mělo výstaviště vypadat. 

https://drive.google.com/drive/folders/0B5RQIUHETeOjVE1uY3Q5NzVrWFE

Pokud vám 1. odkaz nefunguje, nebo nemáté přihlášený Google účet, je možné soubor najít i zde

https://1drv.ms/b/s!AnCwUYSx89VvqlW3KUC7yXHeAMBo

 

Škoda, že k tomu nikdy nedojde.

Kalendář akcí

FacebookMySpaceTwitterLinkedinRSS Feed
 
Copyright © 2018 Zelení Litoměřice TEST. Všechna práva vyhrazena.
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License.